14 aylık erkek cocugum var dalak buyumesi teşisi kondu

14 aylık erkek cocugum var dalak buyumesi teşisi kondu ve kan tahlıl sonuclarında 7,9(L) yazıyor ve doktor ıdarar yolunda ıtahaplama var dedı onun ıcınde ılac verdi 10 gun kulandıktan sonra tekrar goturecegım kan tedavısı uygulnacak dedı bu tedavı 4 ay surecek bu tedavı nasıl

Tahlil.com Cevabı : Yüzlece kan tetkiki çeşidi vardır, ne tahlili olduğunu, tetkikin adını belirtmeniz gereklidir..