Anti triglobulin antikor değerim 22.2 çıktı.referans aralığı 0-4 . Değer normal midir?

Anti triglobulin antikor değerim 22.2 çıktı.referans aralığı 0-4

Tahlil.com Cevabı :
Anti tiroglobulin antikor yüksekliği normal değildir.Tiroid bezinde otoimmün bir hastalık olabileceğini gösterir.
Aşağıda Anti Tiroglobulin antikor hakkında detalı bilgi bulabilirsiniz...

Anti Tiroglobulin Antikor Testi Yüksekliği