Ben kız arkadaşımla kapalı şekilde sevişme yaşadık benim üstümde baksır pijama ve pantolon kız arkadaşımda ise iç çamaşırı ve pantolonu vardı

Ben kız arkadaşımla kapalı şekilde sevişme yaşadık benim üstümde baksır pijama ve pantolon kız arkadaşımda ise iç çamaşırı ve pantolonu vardı 2 ay oldu adet olmuyor hamile kalma ihtimali varmıdır bu durumda hocam bu rnBu durumda tedbiren de olsa gebelik testi yapılmasında yarar bulunmaktadır demissiniz bu durumda merak ettgim hamilelik imkanı varmıdırhocam?

Tahlil.com Cevabı :

Yaşamış olduğunuz bu tarz bir ilişki sonrası  gebelik şansı yok denecek kadar azdır
Fakat bu işler şakaya da gelmez.Adet tarihi de geçmiş bu nedenle teste gerek olabilir.

Gebelik testi ve hamile kalma olasılığına dair sitemizde yayınlanmış yazıları, sorulmuş benzer  soru ve uzmanlarımızın verdiği cevapları okumak için tıklayınız......