Bilirubin testim yüksek çıktı.

Hocam iyi günler bugün kan testi yaptirdim fakat BİLİRUBİN değerlerim normalin üzerinde çıktı . tüm batın usgemde ise hiç bir soruna rastlanmadı doktor yorgunluk , Açlık vb durumlarda yukselebilen bi deger ama sen yinede 2 ay sonra kontrole gel dedi hayatımda ise ilk defa böyle bir durum yaşadım sizce normal biseymidir .Cevaplarsanız sevinirim hocam.

Tahlil.com Cevabı :

Yapılan kan tahlilinde bilirubin değeri yüksek çıkmış. Bilirubin yüksekliği bir çok nedene bağlı olabilir.Konunun araştırılması için muhtemelen doktorunuz ilave tetkikler de isteyebilir.
Aşağıda bu konuda detaylı bilgiler bulunan yazımızı okumanızı öneriyoruz.