İlişkimden 40 45 gün sonra kanda gebelik testi yaptırdım. Sonucum 1.12 çıktı. Kan testinden üç hafta sonra ise ultrasonla bakıldığında herhangi bir gebelik görülmedi

İlişkimden 40 45 gün sonra kanda gebelik testi yaptırdım. Sonucum 1.12 çıktı. Kan testinden üç hafta sonra ise ultrasonla bakıldığında herhangi bir gebelik görülmedi. Ardından adet gördüm. Fakat bu ay adetim yaklaşık 7 8 gün gecikti ve hala adet olamadım. Son ilişkim bundan 2 ay önce falandı. Sizce hala gebelik şüphesi olabilir mi? Çünkü karnımda hafif bir şişlik hissediyorum.

Tahlil.com Cevabı :

Gebelik ihtimali olmadığını söyleyebiliriz.İçiniz rahat olsun.