Adetim 8 gun gecti bugün test yaptirdim sonuc 0.1 referans araligi 217-7138 diye yaziyor ne demek bu yardimci olabilir misiniz

Iyi gunler hocam adetim 8 gun gecti bugn test yaptirdim sonuc 0.1 referans araligi 217-7138 diye yaziyor ne demek bu yardimci olabilir misiniz

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil sonucunuza göre hamile değilsiniz,Beta HCG değeriniz düşük.
Kan tahlil sonucuna göre 5 ve altı çıkan Beta HCG değerleri gebelik olmadığnı düşündürmektedir.

Beta HCG testi ile ilgili detaylı bilgi almak ve Beta HCG ile gebelik tanısına  dair sorulmuş yüzlerce soru ve verilmiş cevabı okumak için tıklayınız...

Gebelik testini uygun zamanda yaptırmayıp erken test yaptıranlarda da bu tür negatif sonuçlar görülebilmektedir.Gebelik testinin ideal olarak ne zaman yapılması gerektiğine dair bilgi almak için tıklayınız....