Kanser ve pet sonucu

80 yaşında annem için çekilen pet ct görüntüleri ektedir. Yorumlamanızı rica ederim

Tahlil.com Cevabı :

Merhabalar. PET sonuçlarınızı inceledim. Ancak mevcut veriler ile sağlıklı bir değerlendirme yapamayız.Toraks bilgisayarlı  tomografi, pet raporu ile birlikte görüntülerin değerlendirilmesi uygun olacaktır.
Bu nedenle destek ekibimiz sizinle mail yoluyla iletişime geçecektir.

Herhangi bir sorunuz olursa [email protected] mail adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Annenize geçmiş olsun dileklerimi iletin lütfen.

Sağlıklı günler dilerim.