Hamilelik ihtimali var mı sonuçlarıma göre acaba?

Merhabalar ben pcos hastasıyım ve bazen düzenli regl olmuyorum. 5 Ekim tarihinde erkek arkadaşımla analdan sürtünme gibi bir şey yaşadık. O boşalmadan kalktı ve gitti. 17 ekimde regl oldum. Normal kanamalı pıhtılı ve sancılıydı. Ancak tatmin olmadım ve 18 kasım ve 25 kasımda hcg testi yaptırdım. İkisinde de sonuç <2mlU/ml çıktı. 17 Ekimden sonra regl olmadım ancak yoğun stresten ötürü regl olmadığımı düşünüyorum. Sizce gebelik testini tekrarlamam gerekir mi?

Tahlil.com Cevabı :

Test sonucunuzu tekrarlamına gerek yok. Sonuçlarınız da hamileliği göstermiyor. İçiniz rahat olsun.